Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech
Vítejte v redrok  Vítejte v redrok

DISTRIBUČNÍ CENTRUM NYMBURK

 

Vybrali jste si některé z našich profesionálních řešení? Potřebujete vhodné materiály? Zajišťujete si dopravu sami? Objednané produkty si můžete vyzvednout po dohodě přímo v našem distribučním centru.

Na níže uvedené adrese se také nachází naše obchodní a terchnická kancelář. 

Redrock Construction s.r.o.
distribuční centrum
Dopravní 2098 - areál Building SP
288 02 Nymburk

Objednávky, logistika, fakturace: +420 910 560 912 nebo +420 603 540 042

Po dobu mimořádného, nouzového stavu, není možné nakupovat zboží s úhradou v hotovosti. Vyžádejte si vystavení zálohové faktury. Domluvte si předem telefonicky způsob odběru zboží.

Příjezd do distribučního centra:
Přijedete po dálnici D11 (Praha - Hradec Králové), odbočíte na sjezdu EXIT 39 (Poděbrady - Západ) a budete pokračovat směr Nymburk po silnici číslo 38, ze silnice již nikam neodbočujete.

 

Poté, co přijedete do města Nymburk, pokračujete až k čerpací stanici společnosti Benzina, za ní zahnete do leva a dále se držíte stále vpravo. Touto cestou přijedete přímo do ulice Dopravní k vjezdu do areálu BUILDING SP, kde již vidíte sklady našeho distribučního centra.

 

Pokud pojedete z ostatních směrů (Mladá Boleslav, Lysá nad Labem, Dumokury) - vjedete do města a pojedete směr Kolín (silnice č. 38). Po průjezdu centra města Nymburk se dostanete na kruhový objezd, který projedete rovně, za ním se před čerpací stanicí Benzina dáte vpravo a potom znovu vpravo - ulice Dopravní - na konci je vidět areál BUILDING SP.

Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech