Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech
Vítejte v redrok  Vítejte v redrok
Obor podzemního stavitelství zažívá v posledních letech bouřlivý rozvoj, který je způsobený rostoucí poptávkou po komfortních dopravních trasách, potřebou většího využití městského území a samozřejmě i moderními přístupy k ochraně životního prostředí. Stále více objektů je tak umísťováno pod povrch a ani v budoucnu tomu jistě nebude jinak.

Nové průmyslové technologie, zvyšující se požadavky na bezpečnost a kvalitu, či nové účely využití budovaných děl přirozeně vyvolávají zvýšené nároky na použité materiály.

V podzemním stavitelství, při stavbách tunelů, šachet, kolektorů a nebo celých podzemních velkoprostorových objektů, se na nás klienti obracejí nejčastěji s požadavkem na systémy těsnění konstrukcí proti vodě, řešení sanací stávajících betonových a železobetonových konstrukcí nebo s požadavky na řešení povrchové úpravy a ochrany těchto konstrukcí.

Možných řešení nebo jejich vzájemných kombinací je celá řada, důležité je vybrat vždy nejvhodnější řešení pro konkrétní projekt. Pokud budete taková řešení potřebovat, nebo se budete chtít jen poradit, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám rádi při jeho sestavení odborně poradí.
tunely
Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech