Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech
Vítejte v redrok  Vítejte v redrok
Řešení spodní stavby s využitím geotextilií není obecně žádná novinka, přesto je možné ho navrhnout nově a profesionálně. Pro podzemní konstrukce, zakládání staveb, liniové stavby, železnice, letiště, prostě všude tam, kde požadujete maximální zhutnění podkladu, zvýšenou únosnost, zároveň mrazuvzdornost, odvodnění, drenáž, či stálou filtraci, jsou navrhována právě taková řešení.

Geotextilie je jedno slovo, jeden základní materiál, profesionální řešení ale znamená zcela komplexní přístup sahající od volby vhodného typu, projektovou přípravu, technologický postup po precizní realizaci. "Žádejte více energie" je magická formule, kterou se při sestavování takového řešení řídíme. Separace jílového těsnění, stabilizace lože, filtrace, volba přesahů a krycích vrstev, svislý i kompozitní drenážní systém, lokální a plošné vyztužení je jen malý výčet prvků, které v tomto profesionálním řešení využíváme.

Každá konstrukce si zaslouží maximální pozornost, a tedy i přesný technologický postup. Pokud budete potřebovat, obraťte se na naše technology, kteří Vám rádi při jeho sestavování odborně poradí.
skladka
Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech